Biuro usług marketingowych

Firma nasza realizuje specjalistyczne usługi sprzątania pomieszczeń  i obiektów
po różnego rodzaju sytuacjach losowych takich jak zalania, pożary, czy też śmierć.

Działalność nasza opiera się na trzech podstawowych filarach:
Oczyszczanie, Osuszanie, Ozonowanie (3 x O).

Oczyszczanie polega na usunięciu z pomieszczeń wszystkich zniszczonych i nie nadających się dalszego użytkowania przedmiotów i sprzętów oraz elementów wykończenia wnętrz takich jak wykładziny czy panele podłogowe. Zajmujemy się również organizacją kontenerów w celu wywiezienia usuniętych przedmiotów. 

Osuszanie realizujemy za pomocą urządzeń renomowanej marki Master. Posiadamy nagrzewnicę oraz osuszacz o wydajności do 47l na dobę mogący pracować w trybie ciągłym.

Ozonowanie to ostatni etap naszej pracy. Realizujemy go w zależności od wielkości pomieszczeń za pomocą dwóch typów urządzeń: ozonator ceramiczny o wydajności 10 g/h oraz ozonator kwarcowy o wydajności 30 g/h.

Ozonatory, jak sama nazwa wskazuje, wytwarzają ozon (o3). Jest to odmiana tlenu charakteryzująca się unikalnymi właściwościami – błyskawicznie niszczy grzyby, bakterie oraz różne alergeny.
Ze względu na bardzo silne właściwości utleniające doskonale usuwa także nieprzyjemne zapachy.
W przeciwieństwie do stosowanego w podobnych celach chloru ozon po spełnieniu swojej funkcji rozpada się do zupełnie nieszkodliwego tlenu (o2). Jest zatem bezpieczny i bardzo praktyczny.

Dysponujemy również spalinowym generatorem prądu, wobec czego możemy realizować nasze zadania w obiektach pozbawionych energii elektrycznej.

 

Prowadzimy także drobne prace rozbiórkowe i remontowe. 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

 

MASZ POMYSŁ i CHCESZ GO Zrealizować

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY